Reference

Prodávající: John Winkler

Ing. Veronika Černá je nejlepší realitní makléřkou, se kterou jsme v České republice pracovali. Mohu ji jen  chválit a vřele doporučit jestli chcete prodat svou nemovitost v Praze a okolí.

Nájemce: Vendula T.

Skvělý, lidský a profesionální přístup makléřky Veroniky Černé. Vše proběhlo hladce, rychle a s úsměvem. Velmi doporučuji.

Prodávající: J. Bělka

Naprosto geniální makléřka. Spolupráce jedna velká radost a zároveň velice rychlá komunikace. Děkuji moc za Vaše služby! Bělkovi

Pronajímatel: Hesovi

Naprostá spokojenost.

Nájemce: Andrea E.

Jednala jsem s paní Ing. Mgr. Veronikou Černou a vše bylo naprosto perfektní.

Pronajímatel: J. Hádek

Mám výbornou zkušenost s touto makléřkou. Mohu doporučit. Rychlé jednání, profesionalita. Pronajmutí bytu bylo rychlé a pro mne úplně bez starostí.

Prodávající: JUDr. Hromada

Prodej nemovitosti může představovat mnoho neznámých k nimž náleží nejistota plynoucí z poměrně složité transakce, obavy z nezdárného průběhu a realizace finančních toků, průběhu komunikace se subjekty prodeje atd. Takové zážitky si ale můžete odpustit a nemusíte je zažívat v případě, že svou záležitost prodeje nemovitosti svěříte makléřce ing. Veronice Černé z kanceláře Remax Ambassador. Z prodeje nemovitosti její cestou se rázem stane řada profesionálně vedených kroků, s jejichž obsahem a smyslem je vždy předem klient makléřkou pečlivě obeznámen a které směřují k postupné realizaci prodeje ve velice příznivých časových intervalech. Veškeré návrhy dokumentů potřebných k realizaci jsou vždy včas a řádně připraveny, komunikace a jednání ze strany makléřky ing. Veroniky Černé je vždy skvělé, srozumitelné a na vysoké profesionální úrovni. Potřebná míra empatie a sympatický projev makléřky ing. Veroniky Černé jen doplňuje skvělé hodnocení jak kanceláře Remax Ambassador, tak zejména makléřky ing. Veroniky Černé. S plnou odpovědností jak kancelář Remax Ambassador, tak makléřku ing. Veroniku Černou vřele doporučuji.

Prodávající: J. Passer

Ing/Mgr Veronika Černá-Hrabcová ~ kvalifikovaná odbornice Ať na telefonu nebo prostřednictvím dlouhých a podrobných e-mailů, pí Ing/Mgr Černá byla mimořádně flexibilní, profesionální, přátelská a věcná. Rozdílnost mezi USA a Českou Republikou není jen zeměpisná vzdálenost, ale co je důležitější, velký-hodinový časový rozdíl, takže jakýkoli včasný písemný styk je v nejlepším případě náročný. Po celou tuto dobu, a i při osobním setkání v konečném závěru prodeje, pí Ing/Mgr Černá prokázala nekonečnou trpělivost a odhodlání při řešení problémů když procházela mnoha překážkami které se během těchto postupů objevily. Pí Ing/Mgr Černá nikdy neztratila ze zřetele co je důležité a vždy byla tou na kterou bylo 150% spolehnutí.

Prodávající: Roman B.

Dobrý den, velmi rád bych poděkoval i tímto způsobem paní ing Černé z Remaxu Ambassador na Praze 9. Paní ing Černá byla velmi napomocná při administrativě, která obsahuje prodej bytu včetně převodu elektrické energie. Prodej bytu byl realizován velmi profesionálně včetně profesionální prezentace . Není toto má první zkušenost s prodejem nemovitosti, kterou jsem absolvoval s paní ing Černou. Pokud budu opět uvažovat o prodeji nemovitosti paní Ing Černá je jasná volba. Roman Böhm

Kupující: J. Menšík

Spolupráce s paní makléřkou Černou byla velmi pozitivní zkušeností. Byla opravdu nápomocná v průběhu celého procesu koupě nemovitosti. Dovolím si říct, že její přístup byl zcela nadstandartní – vždy příjemná, profesionální z hodně osobním přístupem, a nápomocná i mimo pracovní hodiny. Realitní kanceláři Remax a své profesi dělá skvělou vizitku. Paní Černou maximálně doporučuji. Děkuji Vám za tuto skvělou pozitivní zkušenost.

Kupující: Lipšovi

Doporučuji, služby makléřky byly profesionálně a důsledně poskytnuté.

Prodávající: Roman H.

Vysoce profesionální a lidský přístup. Nejlepší makléřka s kterou jsem doposud jednal.

Nájemce: Bohdana B.

Rychlá, bezproblémová komunikace. Jednání na úrovni.

Kupující: Josef B.

Pani Cerna ma opravdu nadstandartni pristup. Velmi rychla odezva a individualni pristup. Jak se rika – je to clovek na spravnem miste a jeji prace ji opravdu bavi 🙂 Dekuji za spolupraci.

Prodávající: Ivana S.

Jednání s paní Černou bylo velmi profesionální, příjemné vystupování a vstřícné.

Pronajímatel: O.H.

Skvělý pronájem nemovitosti. Nadstandartní služby paní makléřky Veroniky Černé. Několik let využíváme služby paní Inženýrky, máme zajištěný kompletní servis pronájmu nemovitostí včetně komunikace s nájemci během roku, ukončení nájemného atd. Paní Inženýrku můžeme jen doporučit, jedná se o velmi milou a profesionální makléřku, která ví co dělá a miluje svou práci. Dlouho jsme se nesetkali s osobou, která odvádí takto oddaně svou práci s vysokým nasazením. Vždy nám zvedne telefon s úsměvem a nalezne vhodné řešení. Můžeme jen doporučit!!!

Prodávající: Magda W.

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s prodejem bytu na Praze 6. Byt se prodával nyní, v nelehké době koronové. Teď zpětně mohu říct, jak velké štěstí jsme měli, když náš byt dostala do „své péče“ právě paní Ing. Mgr. Veronika Černá. Je to opravdu velká profesionálka s hlubokými znalostmi ve svém oboru, navíc je velmi empatická, lidská a férová! Snažila se vždy maximálně vyjít vstříc našim požadavkům a představám. O každém byť sebemenším kroku, fázi, ve které se prodej bytu nacházel, nás vždy ihned informovala a radila nám i nad rámec své práce. Vše šlo velmi rychle a bez zbytečných prodlev. Má skutečně velký talent! Náš byt prodala v neuvěřitelně krátkém čase… během několika dnů!… Všechny prohlídky zajišťovala sama, bez naší účasti, což bylo skvělé! Velice paní Veronice děkujeme za perfektně odvedenou práci a těšíme se na další spolupráci. Vřele všem s čistým svědomím paní Veroniku doporučujeme. Je opravdu skvělá! Magda Wolfová

Pronajímatel: Oto H.

Paní makléřka Ing. Veronika Černá je profesionální a své profesi rozumí, dokáže řešit veškeré situace, komunikace s klienty je perfektní. Veronika Černá nám již několik let pronajímá naše nemovitosti. Vždy nám zajistila spolehlivé, platící a slušné klienty / nájemce. Perfektní nájemní smlouvy a hlavně máme naše byty vždy nafocené k předání nájemci. Vždy máme jasné poklady k pronájmu a nedochází k nedorozumění / dohadům s nájemcem v jakém stavu jsme byt předali. Dokáže nám pomoci i s dodatky ke smlouvám, vyúčtováním pro klienty, vyúčtováním kauce v případě oprav či úklidu, které nezajistil sám nájemce atd. Paní makléřka má i přímé kontakty na další služby, které využíváme při pronájmu. Děkujeme tímto za kvalitní, nadstandardní a precizní služby.

Pronajímatel: Irena M.

Profesionální, spolehlivá, pečlivá a má příjemné vystupování. Vřele doporučuji. Irena Miškovská

Kupující: Petra P.

Paní Černá skvěle provedla koupi domu. Výborná komunikace a spolupráce.

Prodávající: Ivana P.

Profesionalita, příjemné jednání, výborná spolupráce.

Pronajímatel: Renata V.

Super, profesionálně odvedená práce, ještě jednou moc děkuji.

Pronajímatel: Řípovi

spokojenost maximální: flexibilní, rychlá, spolehlivá, věcná – dokáže poradit v každé situaci, ve svém oboru odborník.

Nájemce: J. Huml

Úžasná spolupráce, mohu jen doporučit 😉

Kupující: Hesovi

Výborná spolupráce. Jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.

Kupující: Karolína S.

S paní makléřskou byla skvělá spolupráce. Je velice milá, vstřícná, profesionální. Ochotná zjistit všechny doplňující informace. bezproblémová a rychlá domluva.

Pronajímatel: Bínovi

S přístupem a se službami makléřky paní Ing. Černé jsme velmi spokojeni a všem vřele doporučujeme. Bínovi

Pronajímatel: Aleš Ř.

S prací paní Ing. Mgr. Veronika Černá Hrabcová jsem spokojen maximálně. Paní je vstřícná, milá, zodpovědná, pohotová, flexibilní, svého oboru znalá.

Kupující: Monika V.

Pani Cerna byla opravdu vyborna. Vse slo hladce a rychle, ve vsech pozadavcich nam vysla vstric. Jednani s ni bylo pratelske a prijemne. Je to jedna z nejlepsich makleru a maklerek, co jsem potkala. Vrele bych ji doporucila komukoli. Dekuji ji moc!!!!!

Prodávající: Simona K.

Profesionální přístup, příjemné jednání. Určitě doporučím

Kupující: Eva U.

S přístupem paní Ing. Mgr. Veroniky Černé jsem byla nadmíru spokojená, velmi profesionální přístup, spolehlivost, skvělá komunikace, příjemné jednání a vstřícnost při řešení problémů. Úroveň poskytovaných služeb je na té nejvyšší úrovni, vše okolo koupi nemovitosti mi podrobně a trpělivě vysvětlila. Za sebe mohu jedině doporučit.

Prodávající: Tomáš V.

Vstřícnost, rychlost, spokojenost. Tomáš Vorel.

Pronajímatel: Michaela

Paní Veronika Černá je naprosto úžasná makléřka. Nájemníky mi shání již několik let a vždy s naprostou profesionalitou. Vřele doporučuji!

Pronajímatel: Ž. Jugaj

Veronika je nejsikovny makler, lepsiho nikoho nepodkala za 13 let , co jsme pronajimame nemovitosti

Kupující: Daniel K.

S paní Černou byla super komunikace, vstřícná, ochotná, milá a přátelská.

Prodávající: Romana V.

Vysoce profesionální přístup paní makléřky, seriózní jednání a celkově bezproblémový průběh prodeje naší nemovitosti. Paní Černou můžeme jen doporučit.

Prodávající: Marie Š.

Velice dobrá informovanost o průběhu prodeje nemovitosti, zprostředkování podle vytyčených požadavků a časovým možnostem.

Prodávající: Romana V.

Vše proběhlo v pořádku a rychle. Paní makléřka je profík ve své profesi a já ji všem 100%doporučuji. Příště další prodej nemovitosti jen s ní.

Prodávající: Iveta N.

Profesionalita, serióznost a lidský přístup jako přidaná hodnota.

Pronajímatel: Oto H.

S paní makléřkou Veronikou Černou (Hrabcovou) spolupracuji již několik let a jsem vždy nad míru spokojen. Spolupráce od počátku probíhá bez mé aktivní přítomnosti a paní makléřka si získala mou naprostou důvěru, i při výběru klientů do pronájmu. Veronika se nám stará o kompletní pronájmy našich nemovitostí. Vše probíhá vždy hladce s velkou profesionalitou. Děkuji naší osobní makléřce za perfektní odvedenou práci a budu se těšit na další setkání.

Prodávající: Danuše B.

Veronika je odborníkem na svém místě. Je velice šikovná, ochotná, obětavá. Můžeme jí všem doporučit. D.B.

Kupující: Thomas M.

Professional, kind and beautiful.

Kupující: Adéla H.

Paní Černá má velmi lidský přístup, reaguje rychle a pružně. Byla jsem překvapená, že koupě nemovitosti může mít takto hladký, rychlý a bezproblémový průběh. Vše je o komunikaci a přístupu. V zastoupení paní Černé jsem velmi spokojená.

Prodávající: Kateřina Z.

Vynikající, milá, pečlivá, důkladná vč. odborných znalostí a mimořádně profesionální paní makléřka, jsme moc spokojeni s celým průběhem prodeje nemovitosti.

Nájemce: Petr B.

Není co dodat, vše na čem jsme se dohodli to platilo.

Pronajímatel: Josef Skála

Profesionalita , zájem , lidskost, rychlost atd atd . Naprosto úžasná mladá dáma s přístupem ke klientovi který se dnes již málo vidí . Mohu posoudit – je mi přes 50 let. Pokud budu já nebo mí dobří známí potřebovat nebudu žádat o pomoc nikoho jiného . Děkuji Veroniko Černá – Hrabcová

Prodávající: Gabriela F.

Paní Veronika Černá je velmi profesionální. Vždy vyjde maximálně vstříc. Na vše reaguje rychle, profesionálně a zároveň lidsky. Jako zákazník ji budu doporučovat.

Kupující: Jakub M.

Paní Černou bych zcela jistě doporučil, vše vysvětlila, byla milá, vstřícná a flexibilní. Děkujeme.

Pronajímatel: Michaela

S paní Veronikou spolupracuji již několik let a jsem nadmíru spokojena. Je velice milá, vždy usměvavá, ochotně se vším poradí a o veškeré záležitosti se aktivně stará. Doporučila jsem ji již několika známým a určitě budu doporučovat dále! Je to opravdu člověk na svém místě!

Kupující: P. Čepelka

Výborný a velmi profesionální přístup makléřky. Maximální snaha pomoci při řešení problémů. Nadstandardní vstřícnost a ochota v průběhu pořizování nemovitosti. Velmi pozitivní spolupráce s kupujícím i prodávajícím. Paní makléřka měla vysoký podíl na mém konečném rozhodování při pořizování nemovitosti.

Prodávající: J. Burianová

Perfektní práce, informování o probíhajících dějích. Hledání řešení na míru. Paní Černá je profesionální, lidská, milá osoba, se kterou je radost trávit čas i uskutečnit obchod. Velice paní Černé děkuji.

Kupující: Jan Winkler

Paní Veronika je velmi pozitivní, kreativní, profesionální a spolehlivá.

Prodávající: M. Kukrle

Odprezentování bytu na vysoké a profesionální úrovni. Opravdu doporučuji paní Veroniku . Děkuji za Vaše služby!

Prodávající: Zdeněk B.

Profesionální přístup, rychlé zprostředkování prodeje. Doporučuji tuto makléřku.

Pronajímatel: Žanna

S Veronikou Hrabcovou pracuji už několik let, nejšikovnější makléřka!! Velice rychle pronajímá nemovitost!! Velice vážím jejího názoru !! A je velice pracovitá!!

Kupující: Josef P.

Paní Hrabcová je milá, ochotná a nebyla věc, na kterou by neznala odpověď, když jsme se zeptali. S takovým profesionálním přístupem se setkávám málokdy.

Prodávající: Miloslav S.

Paní makléřka nám poskytla naprosto dokonalý a profesionální servis. Věnovala se nám i nad rámec svých povinností a pomohla s právním zajištěním našich záležitostí. Obdivujeme právní přehled makléřky a celkový přístup. Moc děkujeme!

Prodávající: Renéé M.

Přístup paní Ing. Mgr. Veroniky Hrabcové, dnes Černé hodnotím nejen jako profesionální a komplexní, ale vysoce nadstandardní.

Kupující: Lenka N.

Paní Veronika je velký profesionál, po celou dobu procesu koupi této nemovitosti byla velmi aktivní, cíleně a rychle řešila všechny záležitosti. Velmi jí jako makléře doporučujeme.

Prodávající: Ing. Tomešek

Makléř byl vstřícný, komunikativní a jednal profesionálně a pragmaticky. Přesně to jsme při zprostředkování prodeje domu očekávali.

Kupující: Markéta H.

Makléřka byla maximálně vstřícná, profesionální, ochotna pomoci i mimo pracovní dobu.

Kupující: Petr Š.

Spolupráci s paní Hrabcovou mohu vřele doporučit – skvělá komunikace, ochota, odbornost, profesionalita, přehled a orientace ve všech možných záležitostech týkajících se koupě nemovitosti.

Prodávající: Jan B.

Profesionální přístup a spolehlivost v podání hezké ženy.

Prodávající: Simona V.

Paní Hrabcová je zkušená, ochotná , příjemná, ale hlavně fundovaná v tomto odvětví. Má zkušenosti ve stavebnictví a ví přesně o čem mluví. Pomůže a zařídí vše, co je potřeba. Děkuji

Prodávající: Jaroslava N.

Se slečnou Hrabcovou jsme maximálně spokojeni a mohu jen doporučit její služby. Lidský přístup nás ohromil a poskytuje služby nad rámec svých povinností. Celý obchod proběhl bez komplikací a bylo dodrženo vše jak makléřka naplánovala. Slečna Hrabcová nás informovala o celém průběhu prodeje nemovitosti a především laicky vždy vysvětlila postup prodeje. Jsme ohromeni přístupem této makléřky k její práci a především přátelskému přístupu k lidem. Musíme jen doporučit dalším klientům.

Prodávající: Jana E.

Výborná komunikace, skvělý přístup, vždy ochotna poradit a vysvětlit.

Prodávající: Irena

Paní Hrabcová je velice pečlivá, spolehlivá, ochotná a má všechny nej, nej. Naprostá profesionalita. Kdybych v budoucnu prodávala nebo i kupovala nemovitost tak pouze s paní Veronikou Hrabcovou. Myslím, že spousta makléřů by měla jít k paní Hrabcové na školení …. Vřele všem doporučuji tuto makléřku.

Prodávající: Monika H.

Děkuji paní Hrabcové za skvělou spolupráci. Velice rychlé jednání, kdykoliv ochotná poradit. Milá, usměvavá, byla radost s ní spolupracovat. Rozhodně bych ji oslovila znovu.

Kupující: Kamila B.

Paní Hrabcová je velmi profesionální a komunikativní, kromě standardních smluv o převodu připravila i dokumenty nad rámec svých povinností a komunikovala s bytovým družstvem, aby vše proběhlo v pořádku.

Kupující: Jiří V.

Bezproblémové a férové jednání. Ochota a vstřícnost při řešení problémů.

Pronajímatel: Svobodovi

Pronájem bytu sjednán bez problémů,110% profesionální přístup.

Prodávající: Tomáš Štulík

Perfektní přístup, kdykoliv komunikativní a ochotná.

Prodávající: Martina K.

Spolupráce s paní Veronikou byla úžasná – profesionální a navíc velmi milá a vstřícná. Často mi pomohla nad rámec svých povinností a vždy s úsměvem. Je skvělá!!!

Prodávající: Martina K.

Spolupráce s paní Veronikou byla dokonalá. Se vším si věděla rady a nic nebylo problém. Vždy byla milá a ochotná. Je skvělá a všem mým blízkým ji doporučím. Měla jsem na ni štěstí.

Kupující: Ing. Petr Bareš

Spolupráce s paní Veronikou Hrabcovou byla jedním slovem dokonalá. Její přístup je velmi profesionální, laskavý a lidský. Jsem ráda, že jsem potkala právě jí.

Prodávající: Martina

Spolupráce s paní Veronikou byla jedním slovem dokonalá. Její přístup je velmi profesionální, laskavý a lidský. Jsem ráda, že jsem potkala právě jí.