Reference


S Veronikou pracuji už několik let, nejšikovnější makléřka!! Velice rychle pronajímá nemovitost!! Velice vážím její názor!! A je velice pracovitá!!

Zanna

Paní Veronika je velice pečlivá, spolehlivá, ochotná a má všechny nej, nej. Naprostá profesionalita .Kdybych v budoucnu prodávala nebo i kupovala nemovitost tak pouze s paní Veronikou. Myslím , že spousta makléřů by měla jít k paní Veronice na školení .... Vřele všem doporučuji tuto makléřku.

Irena

Perfektní přístup, kdykoliv komunikativní a ochotná.

Tomáš Š.

Paní Veronika je nesmírně ochotná a pomůže Vám i s nemožným :) . Můžu jen a jen doporučit !

M.K.

Není co dodat, vše na čem jsme se dohodli to platilo.

Petr B.

Paní Černá má velmi lidský přístup, reaguje rychle a pružně. Byla jsem překvapená, že koupě nemovitosti může mít takto hladký, rychlý a bezproblémový průběh. Vše je o komunikaci a přístupu. Se spoluprací Re/max-Nova v zastoupení paní Černé jsem velmi spokojená.

Adéla H.

Vynikající, milá, pečlivá, důkladná vč. odborných znalostí a mimořádně profesionální paní makléřka, jsme moc spokojeni s celým průběhem prodeje nemovitosti.

Kateřina Z.

Pronájem bytu sjednán bez problémů,110% profesionální přístup.

Svobodovi

Naprostá spokojenost, není co vytknout.

L.M.

Professional, kind and beautiful.

Thomas

"Spolupráce s paní Veronikou byla dokonalá. Se vším si věděla rady a nic nebylo problém. Vždy byla milá a ochotná. Je skvělá a všem mým blízkým ji doporučím. Měla jsem na ni štěstí."

Martina

"Spolupráce s paní Veronikou byla úžasná - profesionální a navíc velmi milá a vstřícná. Často mi pomohla nad rámec svých povinností a vždy s úsměvem. Je skvělá!!!"

Martina Kmotrasová

"Spolupráce s paní Veronikou byla jedním slovem dokonalá. Její přístup je velmi profesionální, laskavý a lidský. Jsem ráda, že jsem potkala právě jí."

Martina K.

"Paní Veronika je velký profesionál, po celou dobu procesu koupi této nemovitosti byla velmi aktivní, cíleně a rychle řešila všechny záležitosti. Velmi jí jako makléře doporučujeme."

Lenka Nováková

"Přístup paní Ing. Mgr. Veroniky Hrabcové, dnes Černé hodnotím nejen jako profesionální a komplexní, ale vysoce nadstandardní."

Reneé

"Výborný a velmi profesionální přístup makléřky. Maximální snaha pomoci při řešení problémů. Nadstandardní vstřícnost a ochota v průběhu pořizování nemovitosti. Velmi pozitivní spolupráce s kupujícím i prodávajícím. Paní makléřka měla vysoký podíl na mém konečném rozhodování při pořizování nemovitosti."

Petr Čepelka

"Vynikající, milá, pečlivá, důkladná vč. odborných znalostí a mimořádně profesionální paní makléřka, jsme moc spokojeni s celým průběhem prodeje nemovitosti."

Kateřina

"Perfektní práce, informování o probíhajících dějích. Hledání řešení na míru. Paní Černá je profesionální, lidská, milá osoba, se kterou je radost trávit čas i uskutečnit obchod. Velice paní Černé děkuji."

Jana Burianová

"S paní Veronikou spolupracuji již několik let a jsem nadmíru spokojena. Je velice milá, vždy usměvavá, ochotně se vším poradí a o veškeré záležitosti se aktivně stará. Doporučila jsem ji již několika známým a určitě budu doporučovat dále! Je to opravdu člověk na svém místě!"

Michaela

"Paní Veronika Černá je velmi profesionální. Vždy vyjde maximálně vstříc. Na vše reaguje rychle, profesionálně a zároveň lidsky. Jako zákazník ji budu doporučovat."

Gabriela

"Profesionalita, zájem, lidskost, rychlost atd atd. Naprosto úžasná mladá dáma s přístupem ke klientovi který se dnes již málo vidí . Mohu posoudit - je mi přes 50 let. Pokud budu já nebo mí dobří známí potřebovat nebudu žádat o pomoc nikoho jiného . Děkuji Veroniko Černá - Hrabcová"

Václav Skála

"S paní makléřkou Veronikou Černou (Hrabcovou) spolupracuji již několik let a jsem vždy nad míru spokojen. Spolupráce od počátku probíhá bez mé aktivní přítomnosti a paní makléřka si získala mou naprostou důvěru, i při výběru klientů do pronájmu. Veronika se nám stará o kompletní pronájmy našich nemovitostí. Vše probíhá vždy hladce s velkou profesionalitou. Děkuji naší osobní makléřce za perfektní odvedenou práci a budu se těšit na další setkání."

Oto

Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů